پرسش ها و پاسخ های متداول

خدمات ویژه در این مرکز

اپارات

 


یک رزومه کوتاه ...


خلاصه ای  از سخنان اقای دکتر شبستری در جمع تیم همکاران مطب
حداقل تاثیر مهاجرت و اقامت دايم بیست ساله  در کشوری همچون استرالیا ( سیدنی ) و افتخار داشتن ریشه در وطن عزیزمان و آذربایجان بزرگ و مشهد مقدس ، بر روی من ، سعی و تلاش مستمر اینجانب و تیم همکارانم بر اخلاق مداری ، مسئولیت پذیری در برابر کاستی ها ، تعهد اخلاقی و نظم و انظباط کادر درمانی و پایبندی به اصول حرفه ای مان می بایست باشد .

مهمترین عنصر اخلاق پزشکی ، از نظر من  ،   مسیولیت پذیری در برابر بیماران و مراجعین ما و پذیرش کاستی و اشتباهات سهوی انجام شده و سعی در جبران آن  با خوشرویی تمام ،در اسرع وقت و بدون شارژ هیچ گونه هزینه اضافی به بیماران  میباشد .

یکی از مشکلات عمده رایج فعلی ، عدم  رعایت اصول بیمار مداری و تکریم بیماران است و بجای آنکه بدنبال ارتقا سطح دانش خود  و  ارایه خدمات  درجه یک و سرویس دهی عالی به بیماران  و مسیولت پذبری در برابر آنان  و مراجعین خود باشیم  ، بدنبال مسایل حاشیه ای می رویم .
هدف ما  ، ارایه بهترین خدمات دندانپزشکی ممکنه به مراجعین عزیز و  جلب رضایت آنان از نحوه پذیرایی و سرویس دهی ما طی ساعات حضور این عزیزان در مطب  میباشد .

 

 

 

برای دیدن و دریافت تصاویر و اطلاعات بیشتر در این زمینه و سایر موارد به کانال تلگرام دکتر شبستری و همینطور اینستاگرام دکتر شبستری مراجعه بفرمایید :

 

 

آدرس کانال تلگرام : drshabestari@ 

 

آدرس اینستاگرام : drshabestari3