پرسش ها و پاسخ های متداول

خدمات ویژه در این مرکز

Notice: Undefined property: stdClass::$id in /home/drshabesta/domains/drshabestari.com/public_html/old/plugins/content/yo_related_news/yo_related_news.php on line 62

اپارات

آغلب ایمپلنتها طوری طراحی شده اند که بایستی برای حداقل مدت 3 ماه صبر کرد تا بتوان بر  روی  فیکسچر آنها ( پیچی که در جلسه جراحی اول ایمپلنت داخل استخوان قرار میگیرد ) پایه ی روی لثه ای  ایمپلنت و روکش را سوار کرد.

این مدت زمان حدود 3 ماهه صرف جوش خوردن استخوان با پایه ایمپلنت میشود . منتها در آکثر موارد ، بیمارانی که دندانهای جلو دهان خود را از دست داده و ایمپلنت میکنند دوست ندارند برای چندین ماه بدون دندان باشند .

 این مشکل  در ایمپلنت های  دندانهای قدامی ،   با روش های خاصی در مطب دکتر شبستری قابل حل است: 

 

روش اول  :

 

روکش فوری بر روی ایمپلنتهای دندانهای جلو دهان که از نظر زیبایی مهم اند ، با استفاده از سیستم جدید  ''  ایمپلنت دیجیتال ''   است

روش دوم :

 

در مطب دکتر شبستری از انواع خاصی از  ایمپلنت های انگلیسی استفاده میگردد که  بنحوی طراحی و ساخته شده اند که نیازی به معطل شدن بمدت حداقل سه ماه جهت نصب روکش بر روی ایمپلنت کاشته شده نیست . و میتوان در یک جلسه حداکثر سی تا چهل دقیقه ً ایمپلنت را کاشت و بلافاصله بر روی قسمت پایه روی لثه ای آن ، روکش رنگ دندان بانتخاب بیمار قرار داد.

 البته این روکش خاص میتواند طی چند ماه آینده تعویض گردد.

 نکته جالب توجه است که ....

این امکان در مورد دندانهای عفونی با شکسته در  جلوی دهان وجود دارد که آنها را در یک جلسه ، کشیده.    و بلافاصله  بجای آن ، ایمپلنت کاشته، و در فاصله چند دقیقه در همان جلسه بر روی ایمپلنت مربوطه ، روکش نصب نمود .

 

: بیمارانی که دندانهای جلوی دهانشان کشیدنی هستند ولی بدلیل آنکه نمی خواهند بی دندان بمانند تاکنون ایمپلنت نکاشته اند ،. میتوانند ازین سیستم خاص استفاده کنند ..

و در عرض یک جلسه نیم ساعته ، دندانشان کشیده ,. بجایش ایمپلنت کاشته ،. و برروی ایمپلنت ،، روکش نصب میگردد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این نوع ایمپلنت های خاص فوری یک جلسه ای که امکان کشیدن دندان ، کاشت ایمپلنت و نصب روکش رنگ دندان را بما در عرض تنها یک جلسه چند دقیقه ای میدهد ، با ما تماس بگیرید ۳۸۴۵۵۸۲۶ ۰۵۱