خدمات ویژه در این مرکز

مقاله ها

 

نوآوری جدید ، معرفی سه محصول جدید زیبایی 

بنام‌های، لامینت‌های لومینیر lumineers,, لامینت های لومی زیر lumizir laminates و اسنپ آن اسمایل snap on smile یا پلاک متحرک زیبایی .

 

 

لطفا به مقاله لمینت های خیلی نازک ultra thin  مراجعه بفرمایید

 

لامینت لومینیر ، lumineers:
نوع بسیار خاصی از لامینت های سرامیکی است با ضخامت حدود نیم میلی متر که در اکثر اوقات نیاز به تراش دندان ندارد. ازنوع خاصی از سرامیک بنام سرینات پرسلن یا cerinate porcelain توسط شرکت DENMAT در ایالت کالیفرنیا ی آمریکا ساخته میشود. دفاتر بینالمللی نمایندگی های این شرکت ،در کانادا، برزیل و مکزیک و جزایر کاراییب حضور دارند.
این نوع سرامیک سرینات ، بسیار شفاف است، و براحتی خواص طبیعی مینای دندان را دارا هستند.
لومینیرها توسط سیستم های کامپیوتری CadCam و یا سیستم پرس، از سرامیک فلدسپاتیک سرینات ،ساخته میشوند.
لومینیرها گاها به نازکی 3 دهم میلی متر بوده ولی در عین حال بشدت استحکام دارند.
لومینیرها در مقایسه با ونیرهای معمولی ، فرسایش و سایش کمی ایجاد می‌|کنند .
لومینیرها در تمام رنگهای سرامیکی رایج، موجود هستند.
لومینیرها برای 20 سال گذشته تحت مطالعه و تحقیقات کلینیکی و دانشگاهی قرار داشته اند و از پشتوانه غنی علمی و کلینیکی برخوردار هستند.

 

 

لامینت و روکش های lumizir

شرکت Denmat , لومینیر هایی را تولید میکند که از یک تکه ی مونولیتیک جامد زیرکونیا ساخته میشوند، و در عین نازکی زیاد و عدم نیاز به تراش، از استحکام فوقالعاده برتری نسبت به سایر روکش های مشابه برخوردارند. این سیستم ،،لومی زیر ،، نامیده میشودlumizir .

 

 

 

 

Snap on smile یا پلاک زیبایی متحرک

نوعی روکش متحرک است که بشکل پل یا بریج ساخته میشود و روی دندانها را میپوشاند ، همانطور که در تصاویر مشهود است، ناحیه ی لبه یا سطح جونده ی دندانهوی اصلی زیرین، باز باقی مانده ، و در تماس با فک مقابل میباشد، و این روکش ها، تنها سطوح خارجی، داخلی و طرفی دندانها را میپوشانند و در ناحیه ی سطوح جونده ، اکسپوز ، یا عریان، هستند. مصارف موقتی دارند، کمپانی امریکایی گارانتی 5 ساله برای استفاده از ان را صادر میکند . در رنگهای مورد نظر شما انتخاب میشود. اگر یک دندان نباشد یا فواصل بین دندانی وجود داشته باشد، با همین پلاک زیبایی متحرک قابل جایگزین و پر شدن است. کلا یک درمان زیبایی موقت برای افرادی که مایل بانجام درمانهای اصلی نیستند محسوب میشود. مثلا ، در مورد عروسی ، یا شرکت در مراسم خاص بطور فوری مبتواند کاربرد خوبی داشته باشد و کاملا متحرک است و قابل حرکت . ضمنا نیازمند هیچ تراشی نیست. 

 

برای دیدن و دریافت تصاویر و اطلاعات بیشتر در این زمینه و سایر موارد به کانال تلگرامی دکتر شبستری و همینطور اینستاگرام دکتر شبستری مراجعه بفرمائید :

 

آدرس کانال تلگرام : drshabestari@  

 

آدرس اینستاگرام : drshabestari3