خدمات ویژه در این مرکز

مقاله ها

معرفی یکی از بهترین دندانپزشک مشهد

دکتر علیرضا شبستریمتولد مشهد، فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رشته دندانپزشکی هستند که در سال ۱۹۹۷ ، ۱۹۹۸    میلادی به کشور استرالیا مهاجرت کرده و پس از پشت سر گذاردن دوره‌های متعدد دانشگاهی و آزمون‌های خاص نظری و عملی، موفق به عضویت در کنسول دندانپزشکی استرالیا یا   Australian dental council که مرجع رسمی و دولتی برای به رسمیت شناختن و تایید مدارک تحصیلی دندانپزشکان مهاجر از سایر کشورها به استرالیا می‌باشد شدند.

دکتر علیرضا شبستری ، پس از عضویت رسمی در کنسول دندانپزشکی، مشغول تحصیل در دوره‌های خاص تکمیلی دندانپزشکی یا فلوشیپ در رشته‌های دندانپزشکی زیبایی در دانشگاه سیدنی و فلوشیپ جراحی ایمپلنت در ایالت ویکتوریا و شهر ملبورن شده و نهایتا با بدست آوردن مدارک و تاییدیه‌های خاص از وزارت بهداشت و درمان استرالیا‌، ایالت نیو ساوت ولز بنام Greater Southern Area Health Services   NSW Health شدند. 
دکتر شبستری در سال ۲۰۱۰ ، ۲۰۱۱ پس از حدود ۱۴ سال زندگی، کار و تحصیل و فعالیت علمی، به کشور عزیزمان ایران بازگشته و در شهر مشهد اقدام به تاسیس مرکز پیشرفته درمان‌های دندانپزشکی نموده و با همکا ی پاره‌ای از بزرگواران متخصص دندانپزشکی، فعالیت خود در ایران را اغاز نمودند.

خدمات ما

هم اكنون مركز دندانپزشكي پيشرفته دكتر شبستري در مشهد، با استفاده از مدرن ترين تكنولوژي روز دنيا در دندانپزشكي، در محيطي دلپذير و آرامبخش و با رعايت شرايط استريليزاسيون كامل در خدمت هم ميهنان عزيز از ساير كشورها و همينطور همشهريان گرامي ميباشد. سعي ما بر اين است كه ضمن فراهم نمودن شرايط عالي پذيرايي از مراجعين محترم با استفاده از امكانات و تكنيك هاي روز دنيا، بهترين درمان هاي ممكن را به آنها ارائه دهيم. 

1: کاشت ایمپلنت ، جراحی های بازسازی استخوان های فکین جهت اماده سازی انها برای کاشت ایمپلنت 

2: درمان های زیبایی شامل انواع لامینت های ( ونیر ، لمینت ) سرامیکی و کامپوزیتی و بلیچینگ و ... 

3: انواع درمان های ترمیمی و انواع روکش های دندانی 

4: درمان ریشه ( عصب کشی ) و جراحی های ریشه 

5: جراحی های کوچک دهان همانند جراحی های دندان های عقل 

6: انواع درمان های عمومی دندانپزشکی همانند جرم گیری ، پروتزهای دندانی و ... در این مطب انجام می شود .