مطالب جدید هر روز در اینجا

مقالات و مطالب پزشکی جدیدکاهش هزینه شما
علی رقم گرانی داروها و مواد هنوز این مرکز بر این تعهد استوار است که با دادن داروهای مورد نیاز پس از جراحی و تهیه روکش موقت در موارد زیبایی و خوراکی های مناسب پس از درمان درد و هزینه های بیماران را کاهش دهیم(ایمپلنت اقساطی مشهد)

پرداخت اقساطی(ایمپلنت اقساطی مشهد)
این مرکز علی رقم گرانی مواد/ایمپلنت/هزینه های جراحی هنوز بر این تعهد استوار است تا هزینه درمان را در اقساط 2 الی 6 ماه از بیماران دریافت کند تا در روند درمان کمک موثری به بیماران باشد(خدمات دندانپزشکی مشهد)

گارانتی درمان
بدلیل استفاده از بهترین مواد و تجهیزات دندانپزشکی در این مرکز و استفاده از برندهای برتر اروپایی و امریکایی ایمپلنت در این مطب کلیه درمانهای انجام شده با دو سال گارانتی انجام می گردد و در صورت بروز هر نوع مشکلی پس از درمان نواقص بصورت رایگان رفع می گردد

کمترین زمان /کمترین درد
برای حداقل رسانی درد و خونریزی در این مطب از روش ایمپلنت دیجیتال که از روش های روز دنیا جهت کاشت ایمپلنت می باشد استفاده می گردد همچنین نوع خاصی ازبهترین ایمپلنت یک تکه وچ که می توان در یک جلسه کلیه پروسه کاشت را با استفاده از تزریق استخوان به پایان رساند در این مطب دندانپزشکی مشهد استفاده می گردد.

محیطی استریل و بهداشتی
استفاده از بهترین و جدید ترین وسایل استریلیزاسیون و رعایت تمام نکات ریز و درشت بهداشتی و استریلیزاسیون که در نهایت باعث کاسته شدن مخاطرات پس از درمان خواهد شد در این مرکز فراهم شده است

تجهیزات مدرن
استفاده از بهترین مواد و تجهیزات دندانپرشکی و همکاری با بهترین لابراتورهای/بهره گیری از سیستم پیشرفته کامپیوتریCAD CAM که امکان ساخت بهترین انواع روکش ها و لامینیت ها را با حداکثر دقت ممکنه و نهایت زیبایی /استفاده از روش کاشت ایمپلنت دیجیتال / شما را در بدست آوردن یک لبخند زیبا کمک خواهد نمود

photo_2020-05-22_23-06-13.jpg
۱۳۹۹-۰۲-۳۰

دندانپزشکی شبستری

معاینه فقط ساعت 4 الی5 عصر لطفا با هماهنگی قبلی 05138455826 انجام می‌شود

امور درمانی و تکمیل درمان‌های بیماران قدیمی عزیزمان، با هماهنگی تلفنی از ساعت 5 الی 7 و نیم هر روز انجام. می‌شود.

لطفا حتما قبلا با تلفن مطب هماهنگ فرموده سپس تشریف بیاوریدامکان پذیرایی از شما عزیزان در سالن انتظار وجود ندارد.

و تمام مراحل درمان با شرایط بسیار خاص بهداشتی انجام میشودلذا حتما و حتما قبل تشریف فرمایی تماس بگیرید05138455826

محدودیت در تعداد عزیزانی که در روز ویزیت و درمان می‌شوند بدلیل تعویص لباسها وسایل و صدعفونی تمام وسایل و اتاق درمان بازآ هر بیمار مراجعه کننده است.


photo_2020-05-21_19-52-18.jpg
۱۳۹۹-۰۲-۳۰

دوستانی که نگران هزینه و جزییات هستند و صبوری و حوصله روش‌های سخت گیرانه کنترل عفونت کورونا ما را ندارند،. لطفا به مراکز سهل الوصول تر و راحت‌تر مراجعه بفرمایند.

شرایط ایزوله خاص مطب ما

ما، سلامت بیماران، مراجعین، خانواده آنها، خودمان و خانواده هایمان حتی همسایگان مطب را، فدای عجله کردن، بی حوصلگی، بی دندانی یا…. شرایط غیر اورژانسی افراد مراجعه کننده نخواهیم کرد. هزینه زیادی صرف تعویص ماسک مخصوص گرانقیمت N95 لباسهای مخصوص ما، دستکش ها، لباسهای یکبار مصرفی که تن شما خواهذ شد، دهان شویه های خاص، تستهای خاص و.. مواد صدعفونی کننده خاص کورونا و ساخت و ساز اتاق فشار منفی و تهویه و تصفیه هوای آلوده اتاق کار شده و می‌شود.
ما بخاطر هزینه یا بی حوصلگی مراجعین، از اصول اخلاقی انسانی کار درمان، و پروتکلهای وزارت بهداشت و سازمان‌های بهداشت جهانی، عدول نخواهیم کرد.
سعی ما براین است که یکی از امن‌ترین و مطمئن‌ترین مطب‌های دندانپزشکی ایران و جهان باشیم.
و دوماه تمام صرف تحقیق مطالعه و ساخت و ساز و تدارک چنین مطبی شده است. مراجعین، متوجه تفاوت عمده ما با برخی مراکز سهل الوصول و آسان گیر از لحاط کنترل عفونت و احتمال انتقال بیماری کورونا خواهند شد.
ما جان شما و جان خودرا بر سر دندان، و دندانپزشکی، قمار نمی‌کنیم.
باتشکر

مطب دندانپزشکی ایزولهدندانپزشکی ضد کرونا

ارائه خدمات دندانپزشکی با شرایط بسیار خاص بهداشتی(ایزوله)


20B25C32-AED0-4808-8D3A-E1349E55204B.jpeg
۱۳۹۹-۰۲-۱۰

سوال  :

لامینت دندان چیست و چه تفاوتی با ایمپلنت دارد؟

متن گفتگو  با اقای دکتر شبستری در برنامه در مسیر زندگی سیمای خراسان رضوی

لامینت یا لمینت یا ونیر دندان ، نوعی روکش یا پوسته ی نازک است که سطح خارجی دندانها بویژه دندانهای جلوی دهان را می پوشاند در حالیکه ایمپلنت ، وسیله ی کاشت دندان بوده و  ،نوعی پایه بشکل پیچ فلزی  است که در داخل لثه و استخوان کاشته میشود  و پس از سه ماه بر روی آن  پایه ، تاج و روکش دندان  سوار میگردد .

لمینت دندان استفاده از یک لایه مواد همرنگ روی دندان‌هاست. لمینت یکی از روش‌های زیباسازی دندان‌هاست که در برخی بیماران ، مزایای بیشتری نسبت به ارتودنسی دارد.

بسیاری از افراد از داشتن دندان‌هایی نامرتب و بد رنگ ناراحت هستند و همین امر موجب کاهش اعتماد به نفس در این افراد گشته است اما امروزه علم دندانپزشکی تقریبا جای هیچ‌گونه نگرانی را باقی گذاشته است.
شاید فکر کنید تنها روشی که می‌توان به وسیله آن دندان‌ها را مرتب و زیبا جلوه داد ارتودنسی باشد اما این تنها راه نیست و روش‌های دیگری هم مثل لمینت برای این کار وجود دارد.

لمینت چیست؟

لمینت دندان (لامینت) یا ونیر لایه‌ای از مواد همرنگ دندان یا مواد سفید رنگ  است که برای اصلاح فرم، شکل، رنگ و طول دندان‌ها یا بستن فاصله بین دندان‌ها و درمان دندان‌های شکسته روی دندان قرار داده می‌شود.

به علت تراش بسیار کم و ایجاد زیبایی فوق‌العاده ونیر‌ها اولین طرح درمان در دندان‌های قدامی محسوب می‌شوند.

درواقع این لایه همرنگ دندان‌ها بوده که باعث اصلاح فرم و رنگ دندان‌ها شده و اگر دندان‌ها با فاصله در کنار هم باشند فاصله را بسته و بر روی دندان‌هایی که شکستگی دارند انجام می‌گیرد.

اگر  خود دندانها ، رنگ  مناسب و شکل و فرم دلخواه بیمار را داشته باشند و تنها مشکل ، مشکل چیدمان دندانها و رابطه قرار گرفتن استخوانهای فک ودندانهای فک بالا و پایین  نسبت بیکدیگر  باشد ، ارتودنسی بهترین درمان انتخابی است .

ولی اگر چیدمان دندانها ایراد جزیی داشته باشد و یا مشکل اصلی ، مشکل بدرنگی یا بدشکلی یا ترک خوردگی و لب پریدگی دندانها باشد ، ارتودنسی هیچ کمکی به حل مشکل نمیکند و بایستی خود دندانها را  بوسیله ترمیم و بازسازی یا پوشاندن  تاجشان بوسیله لامینت (ونیر ) اصلاح کرد .

انواع لمینت دندان ( متن پیاده شده  گفتگوی تلوزیونی  آقای دکتر شبستری)

ونیر‌ها یا از جنس کامپوزیت هستند و به طور مستقیم و داخل مطب ساخته می‌شود  ، که به آن‌ها  لامینت  و یا  ونیر کامپوزتی مستقیم می‌گویند.

ویا گاها دندانپزشک، دندانهای بیمار را تراش داده و قالبگیری کرده و به لابراتوار میفرستد و لابراتوار لامینتهای مورد نیاز را میسازد.

این    لامینت هایی که  توسط لابراتوار  ساخته میشوند  ،از جنس  :سرامیک و یا کامپوزیت و یا گاها آکریل( ارزانترین و البته ظاهری شبیه سرامیک و کامپوزیت  دارد )

هستند و در لابراتور ساخته می‌شوند.

لامینت سرامیکی :

مقاومت بیشتری نسبت به لمینت‌های کامپوزیتی دارند و ثبات رنگ بیشتری در مقایسه با کامپوزیت‌ها داشته و دارای ظاهر زیباتری هستند.

لامینت کامپوزیتی:

ثبات رنگ این نوع لامینت کمتر است و قیمت آن‌ها ارزان‌تر بوده و البته نیاز به  تراش کمتری نسبت به سرامیک های عادی  دارد که این  را از جمله مزیت‌هایش می‌توان دانست.

این روش زیباسازی دندان‌ها مناسب چه افرادی است؟

باید بدانید که لامینت مشکلات دندان‌های قدامی را رفع کرده و اگر دندانی با ضایعات زیادی همراه نباشد فقط درمان در حیطه مینای دندان می‌باشد. یکی از شرایط مهمی که برای آن وجود دارد نبودن عادت‌های دهانی بیمار است. زیرا مورادی مثل دندان قروچه می‌تواند باعث شکستگی‌های دندانی که لامینت شده شود و به مرور زمان به آن آسیب وارد کند.

روش انجام کار به چه صورت است؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که در این مورد مطرح می‌شود این است که در هنگام استفاده از لمینت دندان آیا دندان اصلی را باید تراش داد؟

جواب این سوال باز می‌گردد به نوع و شکل و فرم دندانی که قرار است بر روی آن کار شود.

گاهی نیاز است تا کمی سطح دندان تراش داده شود و گاهی هم ممکن است اصلا نیازی به این کار نباشد.

در کل اگر هم قرار باشد تراشی بر روی دندان‌ها ایجاد شود باید بدانید حجم آن نسبت به زمانی که می‌خواهید روکش بر روی دندان‌ها قرار دهید بسیار کمتر است.

تفاوت لمینت با ایمپلنت:

خیلی‌ها لامینت دندان را با ایمپلنت دندان اشتباه می‌گیرند در صورتیکه این دو کاملا از یکدیگر مجزا هستند و برای موارد خاص خودشان به کار می‌روند. ایمپلنت یک روش کاشت دندان به جای دندان‌های کشیده شده است در حالی که لامینت به منظور زیباسازی و فرم‌دهی به بد شکلی‌ها و بد رنگی‌های دندان استفاده می‌شود.

مزایای لام

لامینت کردن (  با سرامیک ) دندان‌ها:

هر روش درمانی و ترمیمی مزایا و معایب خاص خودش را دارد. برای مزایای زیباسازی دندان‌ها با روش لامینت موارد زیر را می‌توان عنوان کرد:
زیبایی چشمگیر و طبیعی
عدم رنگ‌پذیری
مقاومت بسیار بالا
بدون نیاز به بی‌حسی
انجام درمان تنها در  یک یا ۲ جلسه

شایان ذکر است که در مورد نسل جدید لمینت‌ها (لومینیرز یا  لامینتهای نازک خاص سرامیکی همچون IPS emax یا   vivaneer   یا …….. ) عمر متوسط بالای 10سال گزارش شده و اینکه نیاز به تراش بسیار اندک دارند که سبب می‌شود که دچار لب‌پریدگی و کنده‌شدن نشوند. همچنین در صورت شکستن و لب‌ پریدن قابل ترمیم هستند.

معایب و عوارض لامینت کردن دندان‌ها

لامینت کردن دندان‌ها می‌تواند دارای معایب و عوارض احتمالی زیر باشد:
اگر بشکنند یا ترک بردارند غالبا باید تعویض شوند .
اگر کمی تراش زیادتر از حد باشد و به عاج دندان برسد، باند ضعیفتری خواهد داشت و لامینت (لمینت) ممکن است زودتر بیفتد.
در دندان‌ها با پوسیدگی وسیع و یا پر کردگی‌های قدیمی کاربرد ندارد.
بعد از چسباندن لامینت بر روی دندان رنگ و شکل آن قابل تغییر نیست.
این روش درمان هزینه نسبتا گرانی دارد.

هزینه انجام این روش زیباسازی دندان‌ها چقدر است؟

قیمت لمینت دندان بسیار متفاوت است و بسته به روش ساخت ،  مستقیم یا غیر مستقیم ،  نوع ماده ،  تکنیک تکنولوژی مورد استفاده در  ساخت و  تکنولوژی جدید لومینیرز (  پست جداگانه ای در ذیل جهت لومینیرز نوشته خواهد شد )  و اینکه با چه کیفیتی این مواد ارائه می‌شود میتواند  از مبالغی بسیار کم معادل یک ترمیم ساده دندان آغاز  و  گاها تا ده برابر  آن  هزینه در بر داشته باشد .

برای دیدن و دریافت تصاویر و اطلاعات بیشتر در این زمینه و سایر موارد به کانال تلگرام دکتر شبستری و همینطور اینستاگرام دکتر شبستری مراجعه بفرمایید :


D8D17EAE-C334-401C-B160-A977D534D8CB.jpeg
۱۳۹۹-۰۲-۱۰

بهترین دندانپزشکی مشهد


یک حرفه راهی برای بقای خود ندارد جز اینکه اعتماد مردم را داشته باشد. برای حفظ این اعتماد باید پروفشنال (حرفه ای ، پایبند به اصول حرفه ای ) بود. در امر سلامت مردم ؛ دانستن و عمل به اصول پروفشنالیسم حیاتیست. من مدتیست که مطالعه ام اختصاصا در این زمینه است.

چهار اصل را در پروفشنالیسم ( حرفه ای بودن ) باید به یاد داشت :

۱- نوع دوستی . به بیمار به چشم یک انسان دردمند که اکنون نیازمند ماست نگاه کنیم. با او همدلی کنیم. خیرخواه او باشیم. حرفش را با حوصله گوش کنیم . حرف او را قطع نکنیم . اطلاعات کافی به بیمار بدهیم تا بتواند در تصمیم گیری برای خودش نقش داشته باشد.

۲-شرافت، درستکاری و مسوولیت پذیری . این اساس اعتماد بین جامعه و حرفه های مربوط به درمان است. اسرار بیمارانمان را بر ملا نکنیم. جز به چشم بیمار به او نگاه نکنیم. اشتباهات خود را بپذیریم. همکاران خاطی را شناسایی کنیم . منفعت بیمار را به منفعت(مالی – علمی – اعتباری) خود ترجیح دهیم.

۳- تعالی . تعهد به اینکه علم ما به روز خواهد بود و درمان بیماران بر اساس آخرین دستاوردهای علمی خواهد بود.

۴- عدالت . رسیدگی به بیماران بدون توجه به پول و منصب و شهرت آنها انجام دهیم.

توجه : پروفشنالیسم پزشکی  این روزها در خطر است. ما بجای واکنش های احساسی به جامعه باید خود را از درون اصلاح کنیم. این کلید نجات این حرفه است.

برگرفته از سخنرانی اقای دکتر شبستری

برای دیدن و دریافت تصاویر و اطلاعات بیشتر در این زمینه و سایر موارد به کانال تلگرام دکتر شبستری و همینطور اینستاگرام دکتر شبستری مراجعه بفرمایید :

آدرس کانال تلگرام : drshabestari@

آدرس اینستاگرام : drshabestari3

مقاله تگ ها-

بهترین دندانپزشکی مشهد –

9BC81599-E210-40E4-8B80-790AC987666A.jpeg
۱۳۹۹-۰۲-۱۰

دوستان متقاضی کاشت ایمپلنت دچار مشکلات استخوانی

دوستان متقاضی ایمپلنت که از مشکلات استخوانی همانند ارتفاع کم استخوان و نزدیکی به عروق و اعصاب در فک پایین رنج می برند و تنها راه کاشت ایمپلنت برای این موارد ، پیوند استخوان از استخوان لگن با دنده ها و ..تحت بیهوشی است ، و بهمین جهت از کاشت ایمپلنت منصرف شده اند ،  حتما با شخص اقای دکتر شبستری در این موارد خاص مشاوره داشته باشند .

اقای دکتر شبستری اخیرا ایمپلنتهای خاصی که با شکل و فزم خاصی ساخته شده و  تکنولوژی جدیدی در ساخت آنها بکار رفته است را در سفر  اخیر خود به محل تحصیل و کار بیست سال گذشته اشان ( استرالیا /سبدنی) به ارمغان آورده اند .
ایشان ضمن گذراندن دوره کوتاه مدت نحوه کاشت این نوع خاص ایمپلنتها ، که کاملا متفاوت بوده و شکل هندسی خاصی دارد ،  تکنولوژی و وسایل خاص کار گزاری این ایمپلنتها   و  اماده سازی استخوان محل مورد نظر را نیز به مشهد اورده اند .
سیستم لیزر خاص و همینطور سبستم پیزو الکتریک سرجری ، و ابزار ویژه ای برای کاشت اینگونه ایمپلنتها  مورد نیاز است که دسترسی به آین تکنولوژی خاص  و این ایمپلنت خاص به گزارش خود کمپانی تولید کننده ان، بجز مطب دکتر شبستری در محل دیگری در مشهد ،  تاکنون دیده و یا احتمالا  گزارش نشده است .
این تکنولوژی بسیار جدید و مربوط به سال 2017 مبلادی است و پشتوانه علمی غنی مطالعه و تجربه  دانشگاهی در طی 25 سال گذشته در کشور انگلستان ، استرالیا و نیوزلند را دارد و هم اکنون در بهترین مطب های کاشت ایمپلنت لندن ، منچستر  و   انگلستان  …  سیدنی و ملبورن استرالیا  بکار میرود .

با ما تماس بگیرید .

 

 

برای دیدن و دریافت تصاویر و اطلاعات بیشتر در این زمینه و سایر موارد به کانال تلگرام دکتر شبستری و همینطور اینستاگرام دکتر شبستری مراجعه بفرمایید :

 

 

آدرس کانال تلگرام : drshabestari@

 

آدرس اینستاگرام : drshabestari3

 


6C70433F-3695-4F62-84CA-343F54BD8600-1200x781.jpeg
۱۳۹۹-۰۲-۱۰

ایمپلنت دیجیتال

بدون شک امروزه فن اوری دیجیتال در قرن بیست و یکم جایگاه ویژه ای در همه ابعاد زندگی بشر پیدا کرده است. رشته دندانپزشکی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیست ، به طوریکه یکی از مواد درسی که رشته دندانپزشکی در کشورهای پیشرفته تدریس میشود دندانپزشکی نوین یا  دیجیتال می باشد.

دندانپزشکی دیجیتال در حوزه های مختلف دندانپزشکی از جمله  تشخیص ، طرح درمان ، زیبایی و ایمپلنت  و بازسازی های فکی – صورتی نیز وارد شده است که در این مقله مختصری در مورد کاربرد ایمپلنت دیجیتال می پردازیم.

ایمپلنت دیجیتال چیست؟

دندانپزشکی و به خصوص ایمپلنت با محوریت دیجیتال ، می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای روشهای سنتی جراحی  ایمپلنت ، پروتز ثابت ، زیبایی و … باشد.به منظور کاهش مشکلات احتمالی در روشهای قدیمی ، با کمک فن آوری دیجیتال میتوان سرعت ، دقت ، کیفیت به مراتب بالاتر و زیبایی در خلق درمانهای بهتر برای بیماران گرامی صورت میگیرد.

به همین منظور مطب درمانهای پیشرفته  ایمپلنت و زیبایی دکتر شبستری نیز همگام با پیشرفتهای تکنولوژی دیجیتال از این فن آوری در درمانهای زیبایی و ایمپلنت بهره خواهد برد و به ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت در عین دقت بالا خواهد پرداخت

ایمپلنت دیجیتال

در دیجیتال ایمپلنت یک راهنمای جراحی  توسط دستگاههای بسیار دقیق ساخته میشود .چرا راهنمای جراحی ساخته میشود ؟ راهنمای جراحی چه مزیت هایی برای بیمار دارد؟ این روش چه فرق هایی با روشهای سنتی دارد؟ و سوالات بسیار زیادی که به آن پاسخ خواهیم داد.

با کمک راهنمای جراحی ، تشخیص و طرح درمان ، همچنین عمل جراحی ایمپلنت در زمان بسیار کوتاه و به طور دقیق انجام خواهد شد.این روشی مطمئن و ایمن برای بیمار است و موجب میشود بیمار جلسات کوتاه و در زمان اندکی صاحب ایمپلنت و پروتز ثابت گردد.

با کمک راهنمای جراحی به طرز بسیار دقیقی از همان ابتدای جراحی میتوان ، اباتمنت بیمار را تحویل داد و جایگذاری نمود.جایگذاری اباتمنت باعث میشود حداقل آسیب به لثه وارد شود و فرم و قرارگیری لثه در اطراف ایمپلنت بسیار زیبا باشد و تطابق بیولوژیکی و زیبایی فوق العاده ای به همراه پروتز ثابت داشته باشد.

چه ابزار یا عکسهایی در این روش مورد نیاز است؟

یکی از ملزومات این روش این است که بیمار حتما باید عکس اسکن شده یا CBCT  داشته باشد.مورد بعدی این است که یک تصویر برداری داخل دهانی از بیمار به عمل می آوریم و اگر دوربین داخل دهانی موجود نباشد میتوان از فک بیمار مدل گچی (کست ) تهیه کرد.علت نیاز به عکس اسکن این است که  به طور دقیق لندمارک یا (نشانه) های آناتومیکی فک بیمار اعم از سینوس ، عصب تحت فکی و چانه ای و دوری و نزدیکی به عصب را در این عکس ها خواهیم دید.

ایمپلنت فوری

درحالیکه در رادیوگرافی پری اپیکال یا OPGنمیتوان به طور دقیق این موارد را مشاهده کرد چرا که در عکس پری اپیکال محدودیت مشاهده نواحی اطراف بی دندانی را داریم و در عکس OPG هم بزرگنمایی یا روی هم افتادگی دندانها و لندمارک ها باعث میگردد فضای استخوانی مورد نیاز برای دریل کردن و قرار دادن ایمپلنت را  دقیقا اندازه گیری نماییم.

مورد دیگر این است که عکسهای OPG  و یا پری اپیکال تصویر دو بعدی به ما میدهند و نه تصویر سه بعدی ، در حالیکه تصویر اسکن شده نمای سه بعدی به دندانپزشک ارائه میکند.

نکته بسیار مهم این هست که هنگامی که راهنمای جراحی در داخل دهان بیمار قرار میگیرد کاملا روی دندانها و لثه و ناحیه بی دندانی فیکس و ثابت میگردد و تکان نمیخورد.این مورد باعث میگردد هنگام دریل موقعیت اصلی استخوان دریل شود و حداقل برداشت بافت استخوانی را داشته باشیم.

برای دیدن و دریافت تصاویر و اطلاعات بیشتر در این زمینه و سایر موارد به کانال تلگرام دکتر شبستری و همینطور اینستاگرام دکتر شبستری مراجعه بفرمایید :

ایمپلنت دیجیتاللامینیت دندان-ایمپلنت دیجیتال

-آدرس کانال تلگرام : drshabestari@

آدرس اینستاگرام : drshabestari3


E57CDFEB-7636-44AD-A253-A38510DC5BA7.jpeg
۱۳۹۹-۰۲-۱۰

برای دیدن و دریافت تصاویر و اطلاعات بیشتر در این زمینه و سایر موارد به کانال تلگرام دکتر شبستری و همینطور اینستاگرام دکتر شبستری مراجعه بفرمایید :

 

 

آدرس کانال تلگرام : drshabestari@

 

آدرس اینستاگرام : drshabestari3

 

 


9D5FD9C8-B251-4AB4-8D5D-D161C68E0CBD.jpeg
۱۳۹۹-۰۲-۰۹

پیام اقای دکتر علیرضا شبستری به اعضا محترم :

دوستان عزیز ، اعضا کانال دکتر شبستری …
افتخار دارم تا ضمن عرض سلام و ادب ، نکاتی چند را شخصا به استحضار برسانم .
هم اکنون حدود 6 سال از بازگشت بنده به وطن و زادگاه عزیزم مشهد می گذرد .
طی این سالها ، از سال 1390 تا کنون ، جهت برقراری ارتباط با شما عزیزان ،همواره در روزنامه ها و مطبوعات حضور پررنگی داشته ایم .
از سال 1390 تا کنون ، طی 6 سال گذشته ، بالغ بر 200 مطلب و آگهی با هزینه فراوان در روزنامه وزین خراسان یا سایر مجلات و …. جهت معرفی مطب دندانپزشکی دکتر شبستری در ساختمان 46 خیابان ابن سینای مشهد به چاپ رسیده است .
ولی هیچ کدام از آنها علیرغم هزینه فراوان مادی ، ارزش معنوی و انرژی بخش و دلگرم کننده این کانال تلگرامی را که اکنون قریب یک سال از تاسیس آن میگذرد برایمان در پی نداشته است.
داشتن ارتباط دوسویه شما عزیزان با ما ، و شخص اینجانب شامل پیامهای دلگرم کننده شما ، دعاهای خیر شما عزیزان ، حتی گاها انتقادات سازنده و خوبتان ، و اینکه به ما جهت یافتن راه حلی برای مشکلات دهان و دندان خود اعتماد کرده و پیام میدهید ، عزم مارا در ادامه راهمان راسخ تر میسازد.

.
ارائه خدمات دندانپزشکی با کیفیت برتر و مطمئن و در عین حال گارانتی دار ، ضمن ارائه راهکارهایی همچون شرایط پرداخت بلند مدت و آسان برای هزینه های درمانهایی مثل ایمپلنت و لامینت ها و … جزو اصول اصلی کار ماست .

من و همکارانم همواره اماده پاسخگویی به شما عزیزان و خواندن و شنیدن پیامهای نوشتاری و صوتی تان هستیم .

از لطف شما بزرگواران و حسن نظرتان نسبت به خود و همکارانم کمال تشکر را دارم و امیدوارم که بتوانیم با ارائه بهترین خدمات ممکنه دندانپزشکی ، رضایت شما عزیزان را کسب نماییم.

ارادتمند
دکتر علیرضا شبستری . دندانپزشک


photo_2020-04-27_16-58-07.jpg
۱۳۹۹-۰۲-۰۸

دوستان و همراهان وب سایت دکتر شبستری. با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، بدلیل سوال مکرر بیماران و مراجعین محترم، که چرا مطب، برخلاف برخی همکاران دیگر در سطح کشور بازگشایی نمی‌شود؟
اولا وزارت بهداشت و درمان و سازمان نظام پزشکی، طبق اطلاعیه های مکرر، بازگشایی مطب‌های دندانپزشکی و یکسری دیگر از حرفه ها و تخصصهای پزشکی و پیراپزشکی را ممنوع کرده و فقط موکول به انجام درمان‌های اورژانسی و خاص، آنهم طبق پروتکلهای بهداشتی بسیار خاصی کرده اند. و مطب‌ها مجاز به انجام درمان‌های زیبایی و معمولی دندانپزشکی نیستند و فعلا طبق قانون مصوب، ممنوع است.
دوما، بجهت اطلاع شما عزیزان، توحه شما را به تحقیق و بررسی مهم و کلیدی در مورد بیماری کورونا جلب میکنم تا انشالله خود و خانواده محترم در سلامت کامل، این بحران گذرا را بزودی سپری و انشالله به شرایط عادی برگردیم.
نمودارهای بالا که توسط گروه OncoAlert منتشر شده اند خیلی خوب دسته‌بندی بیماران کرونا را نشان می‌دهد. علت اینکه باید بشدت مراقب سلامتی شما عزیزان، خود، کادر درمان دندانپزشکی و خانواده هایمان باشیم این نکات کلیدی هستند . 👇👇
۱‌) حدود ۳۰ درصد بیماران علائمی ندارند و در کمتر از یک هفته همه‌ی آنها با پاسخ ایمنی مناسب در مقابل ویروس ایمن می‌شوند. این گروه تا حدود دوهفته ناقل ویروس هستند.
۲)‌ حدود ۵۵ درصد بیماران علائم خفیف دارند. کمتر از یک هفته بعد از آلوده شدن علائم شروع می‌شود و بعد از چند روز هم خوب می‌شوند. تمام این گروه پاسخ ایمنی خوبی به ویروس می‌دهند و ایمن می‌شوند. این بیماران تا سه هفته ناقل ویروس هستند.
۳)‌ حدود ۱۰ درصد بیماران علائم شدید نشان می‌دهند. علائم در اواخر هفته اول شروع می‌شود. بعد از چند روز شدت بیماری بسیار زیاد می‌شود و در بیمارستان بستری می‌شوند. بیشتر این گروه بعد از دو هفته پاسخ ایمنی مناسب نشان می‌دهند و ایمن می‌شوند. متاسفانه پانزده درصد این گروه در نهایت فوت می‌کنند. این گروه تقریبا چهار هفته ناقل بیماری هستند.
۴)‌ حدود ۵ درصد بیماران علائم بسیار شدید نشان می‌دهند. بعد از چند روز علائم شدید شروع می‌شود، تنفس بسیار مشکل می‌شود و نیاز به آی‌سی‌یو و ventilator است. در نهایت ۵۰ درصد این گروه بهبود پیدا می‌کنند و در مقابل کرونا ایمن می‌شوند.
💥یک مشکل بزرگ اپیدمی کرونا گروه اول است چرا که قسمت بزرگی از بیماران را تشکیل می‌دهند، هیچ علائمی ندارند اما دو هفته ویروس را پخش می‌کنند.
. برای همین بسیار مهم است که همه‌ی ما، فارغ از اینکه بیمار شده‌ایم یا نه – که شاید هرگز متوجه نشویم – تلاش کنیم جلوی پخش بیشتر ویروس را بگیریم.


سئوالات پر تکرار

طول عمر و دوام ایمپلنت چقدر است
ایمپلنت بدون جراحی چیست
قیمت ایمپلنت چند است
دلیل تفاوت قیمت (زیبایی- ایمپلنت ) در مطب های مختلف
قسمت های مختلف تشکیل دهنده ایمپلنت چیست
مدت زمان مورد نیاز برای یک درمان موفق
مراقب افراد بدون تخصص و مداخله گر در پروسه درمان باشید
فایل ویدیو

فعالیت ما را دنبال کنید

متن ویدیوهای آموزشی منتشر شده از دکتر در برنامه بسوی زندگی در شبکه 5 استانی خراسان رضوی
کلیه حقوق این قالب مربوط به مطب دندانپزشکی شبستری می باشد طراح نوآوران پردازش

فیلترها: لیست تگ ها برای جستجو