کدام نوع ایمپلنت بهتر است؟

51CA76A2-ED70-417E-9F83-412927C53CFF.jpeg

کدام نوع ایمپلنت بهتر است

با توجه به تنوع ایمپلنت ها موجود در بازار می‌خواستم بپرسم کدام یک از مارکهای موجود بهتر می‌باشند. مارک‌های مختلفی مثل استرا، سوییس پلاس، ایمپلنت‌های کره‌ای و… به من بیشنهاد شده. ممنون می‌شم اگر راهنمایی کنید.

 دوست عزیز، ایمپلنت به مانند خرید لوازم خانگی نیست که به دنبال برند آن باشیم. درمورد ایمپلنت اول باید یک دکتر مورد اعتماد پیدا کنید که بتواند تمام مراحل جراحی و پروتز ایمپلنت

را انجام دهد. برخی کلینیک ها فقط مرحله اول که کاشت فیکسچر ایمپلنت است را انجام داده ، و شما سه ماه بعد برای ادامه درمان و نصب پایه روی لثه ای اباتمنت و ساخت روکش ، بایستی به پزشک دیگری مراجعه کنید که گاها میتواند مشکل ساز باشد ، قطعات بعدی موجود نباشند و یا کسی که روکش ها را میسازد ، موافق با محل کاشت پایه اولیه فیکسچر نباشد و …….عدم هماهنگی قبلی این دو میتواند مشکل ساز بشود .

در عین حال باید مطمئن شوید تجربه کافی و موفق در این زمینه دارد. اگر از طریق بیمارانی که وی قبلا درمان کرده است معرفی شوید که بسیار بهتر ا ست.

مثل هر کار جراحی یا فنی دیگری ، تجربه قبلی بسیار مهم است.

ببینید چه تعداد ایمپلنت بطور تخصصی در سال می‌کارد و روکش میکند .

برخی پزشکان ، در سال هزاران ایمپلنت می‌کارند و روکش میکنند و در این زمینه به چنان مهارتی رسیده اند که تجربه و مهارت آنان با همکاران دیگری که گاها ، تعداد معدودی ایمپلنت جراحی و روکش میکنند قابل مقایسه نیست.

هنگامی که به چنین پزشکی مراجعه کنید مسلما ایشان با سیستم‌هائی از ایمپلنت کار کرده است و می‌داند کدام یک از این‌ها بهتر است و مورد مناسب را به شما معرفی می‌کند.

هم اکنون اکثر سیستم‌های ایمپلنت وارداتی موجود از استاندارد کافی برای ورود به کشور برخوردارند و این تجربه و دانش دکتر است که در تعیین نوع آن بیشترین تاثیر را دارد که کدام نوع را در کدام بیمار و کدام ناحیه استفاده کند .

انواع مختلف ایمپلنت برای کیفیت های مختلف استخوان و بیماران مختلف وجود دارند .

کاش به جای برند ایمپلنت به دنبال بهترین پزشک باشیم


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


سئوالات پر تکرار

طول عمر و دوام ایمپلنت چقدر است
ایمپلنت بدون جراحی چیست
قیمت ایمپلنت چند است
دلیل تفاوت قیمت (زیبایی- ایمپلنت ) در مطب های مختلف
قسمت های مختلف تشکیل دهنده ایمپلنت چیست
مدت زمان مورد نیاز برای یک درمان موفق
مراقب افراد بدون تخصص و مداخله گر در پروسه درمان باشید
فایل ویدیو

فعالیت ما را دنبال کنید

متن ویدیوهای آموزشی منتشر شده از دکتر در برنامه بسوی زندگی در شبکه 5 استانی خراسان رضوی
کلیه حقوق این قالب مربوط به مطب دندانپزشکی شبستری می باشد طراح نوآوران پردازش

فیلترها: لیست تگ ها برای جستجو